29 Nisan 2011 Cuma

SPOR SALONUNDAN HABERLERAkşam en güzel kıyafetlerimi giyip spor salonunun yolunu tutmuşum. Hiç öyle adam kesmek adetim değildir. Zaten hepsi bebe kıvamımda. Onların dışındakilerde saç sakal bembeyaz ya da evliler filan var. (Gerçi en çok da evliler aranma pozisyonunda ya, neyse.)Spor salonlarında bana malzeme çok. Tam seyirlik anlayacağınız. Onların saçmalıklarına bakayım derken, spor yapma saatim uzuyor. Görme kızım bunları , önüne bak diyorum: lakin kime diyorum...of of

Bir kenarda en fazla 19 yaşında hatun kendini parçalıyor, erkekleri kesmekten hareketlerini yapamıyor. Saçlar upuzun , salmış onları , dudaklarda ruj, boynunda deri iplerden böyle kat kat bağlanmış bir kolye, Üstünde dışarıda giyilen,kolsuz, dökümlü bir penye. Hatun kilosunun beş katı ağırlığı kaldırmaya çalışıyor. Kaldıramıyor tabi, etrafa bakıyor, yardım istemeye çalışıyor ; neredeyse ”ay çok zorluyorum kendimi, bir ilgilenin benimle, aferin falan deyin, bişey yapın “ havalarında. Ya neyse hatun 19’unda normaldir diyorum.(Bu kızı ayrıca soyunma odasında gördüm memelerini herkese göstere göstere geziyor. Biz onun yaşındayken ayak parmağımızı göstermeye çekinirdik beeaaa))

Yan taraftaki çocuk, koşu bandında kendini parçalıyor. Bir yandan da havalı havalı benim rakamlara bakıyor. Kaçta çalışıyorum , kaç kalori harcamışım vs.. Böyle atlet giymiş, her yerinde dövme, bakış tepelerde. “Bütün kızlar bu vücudun peşinde “ havalarında. “Yerimmm seniiii, ergenim “diyorum ona (gözlerimle.))Bir tane kız böyle ben diyeyim tepsi, siz deyin çamaşır leğeni. Beyaz bir eşofman giymiş dapdar, içinde de götsüz külotlardan var. Aman yarabbim!! o koşu bandını ben hiç böyle kullanmamıştım. O kıçını nasıl bir çalkalayış öyle. Kaslarını zorlamaktan bütün gece uyuyamamıştır tahminen. Beş dakika boyunca izledim arkadan, daha ne kadar sallayacak diye. Hatun azimli, yorulmadı valla.

Oh my god!! . Bir tane daha. Yer hareketlerinde üstün başarılı bir hatun(Muhtemelen hayatı böyle algılamış. Sallan, yat, yuvarlan) Yüzüstü duruyor, bacak bükülü , kaldır , indir. O Her kaldırışta portakal rengi götsüz külodu gözükecek diye sekiz oluyor hatun. Kaldır, indir, don gözüksün, hooop. Kaldır, indir , don gözüksün.

Şimdi bisikletteyim. Tek başına ,kendi halinde bir çocuk. Hani sümüğümü atmam cinsinden, tipim değil. Sadece baktım, selam verip bisikletteki yerimi aldım.
Amanınn... vermez olaydım o selamı, yanımda bir karaltı belirdi. Bir kadınımsı varlık. Şeytan dürter gibi gözümü çevirince o “sümüğümü atmam çocuğa” sarıldı. Yanağından öpüyor terli terli. Gözler bende. Parmağında yüzükler. Ay kocan senin olsun yavrum. Ondan bende bi dolu var . Üstelik terli terli halimle hiç çekici olmadığımı(gerçekte benden hiç su çıkmaz, terlemem öyle ) ama kendimi yine de ıslak hissediyorum.
Aman yarabbim! çocuk çekiliyor kenara, bu sıkıştırıyor, adamın yaptığı tek şey bisiklete binmek yani. Hani "baaak bende bundan var, sen tek başına koşuyorsunnnn" havasında. Aman al çirkin kocanı, istediğin gibi seviş canım.

Çıkmama aşağı yukarı yarım saat kaldı. Su içeyim bir kenarda diyorum. Kapı tarafında bir varlık belirdi. Ohh yarabbim! Tam tipim. 1.85 boylarında taş, Yaşını bilemedim. 30 da olabilir 35 de. Pırıl Pırıl cilt, havalı havalı duruş. En azından seyretmesi güzel olur bunu. Yapsın bakalım hareketlerini nasıl yapıyor, kasıyor mu kendini. Cool mu , yavşak mı? Birkaç harekette yan yanaydık hep. Yandan yandın bakıyor hiç oralı değiliz ikimiz de. Ağırlıklar desen tonla, nasıl kaldırıyor o adeleli kollarıyla. Öyle hiç sevmediğim kolsuz t-shirtlerden de giymemiş. Lacivert şort, beyaz adidas üst. Kıl oranı normal. Herşey güzel – güzel di- öyle olacaktı, bi dolu hayal kurdum. Çıkışta cafede kahve içip ona fal bakacaktım. Ben hareketlerimi tamamlamıştım neredeyse. Bu böyle ağırlıklara bir abandı o esnada yere çömeldi, götü attı arkaya , Allah'ım lütfen daha fazla ileri gitmesin, çirkinleşmesin derken; o gittikçe çirkinleşiyordu. Sıçar pozisyona geçti o ağırlığı kaldıracağım diye, o yüz nasıl kasılda yarabbim; köpek dişler çıktı mı ortaya. (O anda benim bakışımdaki o aptal ifadeyi kimler gördü bilemiyorum, nasıl bir hayal kırıklığıydı yüzümdeki göremedim ) Gitti tüm heyecanım. Öyle götü havada kaldı. Allah bilir o anda osurmuştur (çok afedersiniz ama tam da hissettiğim buydu). Bir koku geldi çünkü burnuma tarifsiz. Bittin sen güzelim bittin bi de bana bakmaz mı tip tip o ağırlıkları kaldırdıktan sonra. Bundan sonra o çocuğu hayalimde hep o sıçar(çok afedersiniz ama..) pozisyonda hatırlayacağım.

http://www.timsah.com/Tangali-kizlar-spor-yaparsa/prVddC3POcP

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder